רואה חשבון ועוד - הנהלת חשבונות באינטרנט


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

תוכנה פשוטה להנהלת חשבונות עצמאית באינטרנט


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

האם תם עידן הניירת והאפרוריות של משרדי הנהלת החשבונות המאובקים להן הורגלנו? האם ייתכן ניהול משרד רחב היקפים עסקיים על ידי מחשב בלבד? האם שרותיהם של משרדי הנהלת החשבונות קרובים להיות נחלת העבר, ומוחלפות על ידי שימוש במחשב?

בעמוד זה, נסקור את מגוון האפשרויות המוצעות לצורך הנהלת חשבונות באינטרנט, מה הם השירותים המוצעים, מגבלותיהן ויתרונותיהן מול שימוש בשרותיו של משרד להנהלת חשבונות, יעילותו ונוחיותו של השירות, ודרכי ההצטרפות.

השימוש בשירותי הנהלת חשבונות באינטרנט

ראשית, ראוי לציין כי השימוש בתוכנות מחשב, אינטרנטיות או אחרות, אינן מבטלות את הצורך בשימוש בשרותיו של מנהל חשבונות מוסמך.

ידידותיות התוכנות ככל שיהיו, אין בשימוש בהן ובהתמקצעות בשימוש בהן תחליף להכרת רזי המקצוע ובהתנהלות מול רשויות המס, כפי שהן מוכרות וברורות למנהלי חשבונות מקצועיים.

השימוש בשירותי הנהלת חשבונות אינטרנטי, מומלצת ככלי עזר או ככלי יחיד עבור מנהל החשבונות אותו בחרתם להעסיק, ובמידה ויש במאמר זה בכדי להמליץ על השימוש בשירותים האינטרנטיים לניהול חשבונותיכם, יהא זה תוך שימוש בשרותיו של מנהל החשבונות.

השירותים המוצעים בהנהלת חשבונות אינטרנטית

השימוש בשרותי ניהול חשבונות אינטרנטי מוכר בחוק ועל ידי רשויות המס. השירותים המוצעים מתאימים לרוב בכדי לנהל עסק קטן או בינוני בהנהלת חשבונות פשוטה, או לניהול חברה בע"מ בהנהלת חשבונות דו-צידית מורכבת.

השירותים המוצעים על ידי מרבית האתרים המוסמכים לעסוק בתחום הם כמובן הפקת חשבונית מס וקבלות, עבור עסקים מקוונים מתקבל שירות של מסחר אינטרנטי וסליקה מקוונת, שליחת חשבוניות מקוונת על ידי משלוח בפקס או בדואר אלקטרוני, (על ידי שימוש בחתימה דיגיטאלית, המוכרת לשימוש בחוק), גישה מרוחקת עבור לקוחות העסק המעוניינים להפיק העתקי חשבוניות או העתקי קבלות, גישה לצרכי עיון בהזמנות, שימוש במגוון מטבעות זרים במידת הצורך, ניהול קשרי לקוחות על ידי דיוור ישיר, ניהול קופה מלא, הכולל הפקדות החזרות וספר קופה.

יתרונות השימוש בשרותי הנהלת חשבונות באינטרנט

מי מבעלי העסקים לא מכיר את הפרוצדורה המסובכת של העברת הנתונים אל משרד הנהלת החשבונות בסוף כל חודש?

מדי חודש, חוזרת על עצמה הפעולה המעייפת, חשבוניות חסרות, חשבוניות מבוטלות, הפקת העתקים ומה לא.

השימוש בשרותי ניהול חשבונות אינטרנטי חוסכם לכם זמן יקר בהתעסקות מול הנהלת חשבונות בפרט.

קיראו גם על: קורס הנהלת חשבונות

בנוסף, מאפשרות מערכות מתוחכמות של ניהול חשבונות אינטרנטי לבצע תשלומים דרך אתר האינטרנט עבור הלקוחות, לעיין בהזמנותיהם הקודמות ולהפיק העתקים של מסמכים הרלוונטיים להם.

פעולות אלו, יקלו עבור לקוחותיכם את העבודה איתכם, וישמשו תמריץ עבור הלקוחות להעדפה בשימוש בשירותיכם.

השימוש בשירותי האינטרנט המקוונים יעלו לכם תשלום חודשי קבוע או תשלום חד פעמי בהתאם לחברה עמה בחרתם לעבוד, אך לא תזדקקו להתקנות מורכבות על גבי המחשבים במשרד, לא תזדקקו לשרת רב עוצמה לצורך גיבוי הנתונים ולביצועים מדהימים של המחשב אשר ישמש כתחנת עבודה.

החברה הנותנת את השירות תגבה עבורכם את החומר, ותספק שרות תחזוקת השרת הנמצא אצלם, אתם תזדקקו לתחנת עבודה קלה, וזולה.

היתרון הבולט ביותר הוא ניהול משרד ללא נייר, המאפשר ארכיון אינסופי של החשבוניות והקבלות עבור רשויות המס, ללא צורך במציאת פתרונות אחסון מגושמות עבור ספריכם. ניהול הספרים וההתנהלות אל מול הרשויות הופכת יעילה, פשוטה וברורה, וניהול תקציב העסק כברירת מחדל.

לקריאה נוספת: מועדי דיווח למוסדות

בכל עת, תוכלו לקבל תמונת מצב אודות הכנסותיכם והוצאותיכם המדווחות באופן מקוון, ימים שנים וחודשים אל נבכי הארכיון, וכמובן, באינטרנט כמו באינטרנט, מכל מקום בעולם!

לקריאה נוספת: הסבר על תלוש השכר


תאריך: 08/06/2014 17:19
 
close