רואה חשבון ועוד - שירותי ראיית חשבון לפרילנסר


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

שירותי ראיית חשבון לפרילנסר - מה פרילנסר צריך?


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

ניהול עסק עצמאי כרוך גם בהיבט החשבונאי, הכולל ניהול ספרי חשבונות, התנהלות מול רשויות המס, הפרשת מיסים, העברת דיווחים שנתיים במועד וביצוע פעולות נוספות.

לצורך כך פונים רבים מהעובדים בסטאטוס של פרילנסר לקבלת שירותי ראיית חשבון מגורם מקצועי, המוסמך לעסוק בתחום.

הגדרת פרילנסר

פרילנסר (משתתף חופשי) הינו עובד עצמאי, אשר מעניק שירותים מקצועיים בתחום עיסוק מסוים.

על המקצועות המרכזיים בהם מקובלת מתכונת העסקה של פרילנס, נמנים: מוזיקה, עיתונאות, שירותי כתיבה, תרגום ועריכה, גרפיקה, פרסום, מתן שירותי ייעוץ ובעידן האינטרנט גם פרויקטים בתחום המחשוב, ניסוח תכנים לאתרי לאינטרנט ועוד....

המאפיין המרכזי של מתכונת העסקה זו הינו, שבין הפרילנסר לבין מקבל השירות לא מתקיימים יחסי עובד-מעביד וההתקשרות הינה על פי רוב על בסיס חוזה למתן שירותים.

פרילנסר מתקשר עם מספר לקוחות, בהתאם לבחירתו ובמקרים רבים מבצע את עבודתו מהבית, אגב חיסכון בהוצאות אחזקת משרד. למי כדאי להקים עסק מהבית? קיראו בהרחבה.

הסתייעות פרילנסר בשירותי ראיית חשבון

בעקרון, פרילנסר יכול לנהל בכוחות עצמו את התנהלותו החשבונאית של העסק. אולם, העברת תחום זה לידיו של רואה חשבון מוסמך מבטיחה התפנות מהיבט זה והתמקדות בקידום העסק.

מעבר לכך מציע רואה החשבון יתרון משמעותי של התמחות ומקצועיות עבור מי שאינו בקי בתחום וחושש להיכנס למים העמוקים של חשבונאות ומספרים. 

רואה החשבון יתוודע לאופיו של העסק, יכיר את צרכיו ויפעל לייצוג האינטרסים של לקוחו באופן אופטימאלי מול רשויות המס, בקשת ההיבטים הכרוכה בכך. 

התחומים עליהם משתרע מתן שירותי רואה חשבון עבור פרילנס
 

ליווי התנהלותו החשבונאית השוטפת של העסק, הדרכה, הנחייה והכוונה, בהיבטי תקציב, תמחור, התנהלות פיננסית נכונה בכפוף לשיקולי השפעת מדיניות המס, קבלת אשראי, ייעוץ עסקי ומסחרי, הצגת דוחות רלוונטיים לבנק, לרבות: תוכנית עסקית המעידה על יציבות העסק ויעדי התפתחותו, דוחות בחתכים שונים ועוד.

הערך המוסף בקבלת שירותי ראיית חשבון

פרט לממשק מול רשויות המס משמש רואה החשבון עבור פרילנסר מורה נבוכים בכל הכרוך בהתנהלותו הפיננסית של העסק. בשל ההכשרה המקיפה, הידע והכלים, המצויים בידיו, מהווה רואה החשבון כתובת להנחיית והדרכת הפרילנס בנבכי העולם העסקי, לרבות פתרון חיבוטים והתלבטויות בהיבטי מס והשקעות.

דיווח בלי לצאת מהבית? קיראו בהרחבה אודות דיווח מקוון!

בפרט במציאות הכלכלית המורכבת, אשר מאפיינת ימים אלה, מסייעות עצותיו של רואה החשבון למניעת קריסתו של העסק [ראו: עסק במשבר | סגירת עסק].

לפיכך, בקבלת החלטה על רואה החשבון, שילווה את העסק, מומלץ לבחור באיש מקצוע, אשר לו ידע עסקי נרחב, פרט לידע חשבונאי, ושהינו בוגר מסלולי לימוד משלימים דוגמת כלכלה או משפטים ובעל ניסיון בעולם העסקי, כדי שיוכל להעניק את מוטת השירותים הרחבה הנדרשת.


תאריך: 29/10/2013 16:18
 
close