רואה חשבון ועוד - אימון עסקי, אימון אישי להצלחה


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

רוצה לשפר את הביצועים האישיים שלך? אימון עסקי - אישי יסייע לך!


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

בעל עסק עצמאי נאלץ להתמודד מדי יום ויום עם לחצים אין סופיים.

אם לקראת פגישות עסקיות הרות גורל עבור בית העסק, אם בסוף כל חודש לפני תשלום המשכורות ודאגה למצב חשבון הבנק, לקראת מועדי התשלומים לספקים, ובכלל, ניהול עסק הוא נושא לא פשוט, המצריך לרוב ממנהל בית העסק מאמץ פיזי רב, אך מאמץ נפשי לא מועט גם כן.

לא ניתן לצפות מבעל עסק מהשורה, שידע להתמודד עם כל הלחצים המופעלים עליו בכוחות עצמו, אלא אם הוא אדם יוצא דופן (וקיימים כאלו כמובן).

לצורך הקניית הכלים הנכונים להתמודדות עם מצבי הלחץ, יצרה המאה העשרים ואחת תפקיד חדש, המשמש יועץ חיצוני עבור בית העסק, ומאמן את נפשו לקראת ותוך כדי ההתמודדות עם הלחצים. זהו מאמן עסקי אישי.

לקריאה נוספת: ייעוץ אסטרטגי - הגדלת התפוקה ומזעור העלויות

סדנאות אימון עסקי ואימון אישי - עסקי הפכו לעסק פופולארי ומשגשג בשנים האחרונות, כאשר התמורה הולכת ומתבהרת, ומניבה פירות ותוצאות עבור מנהלי העסקים המשתמשים בשירות. דיווחים מהשטח מעידים על תוצאות חיוביות, ושיפור בהישגים העסקיים.

בעמוד זה נסקור את שרותיו של המאמן האישי עסקי, ונעמיק בשירותים היכולים לשמש את איש העסקים במאה העשרים ואחת הקשוחה, להשגת מטרותיו ושיפור הישגיו.

אימון אישי – יצירת חזון אישי

אם לבחון על פי ספרי ההיסטוריה, האנשים אשר הובילו את המעצמות בגדולות של העולם היו אנשים בעלי חזון אישי ברור וגדול. בניית חזון אישי הוא אחד מהשירותים המוצעים על ידי המאמנים האישיים לבעלי עסקים, כאשר בהשתתפות בסדנא זו של אימון אישי, תלמדו להגדיר עבור עצמך באופן מדויק את שאיפותיכם, ובכך ליצור "דרייב" לעבר הגשמתו.

אימון עסקי – סדנאות אימון למשא ומתן

היכולות במשא הוא מתן הם לא עניין מולד, ולא כל אדם ניחן בתכונות המאפשרות ניהול משא ומתן מוצלח. לימודים שונים כמו הכרת שפת גוף, וויתורים שונים והטיות כף, מאפשרות למנהל המשא ומתן סיכויים טובים יותר בהצלחתו של המשא ומתן, וכמובן בסופו של דבר, לסגירת העסקה המיוחלת.

תפקידו של מאמן עסקי בסדנא זו של אימון עסקי, הוא להקנות למנהל העסק את הכלים לניהול משא ומתן מוצלח, הובלה וביטחון במהלכו, ויצירת ביטוי עצמי מוחלט, תוך הימנעות מיהירות יתר והשפלה של הצד שמנגד.

אימון עסקי – סדנאות לסגנונות תקשורת

לא כל אדם מתקשר באותה צורה. אנשים מסוימים נפגעים מצורות תקשורת שונות, ונהנים מצורות אחרות. יש שיעדיפו הומור ציני, ויש שיפגעו ממנו, ויעדיפו הומור מופשט.

עם זאת, לא קל לזהות את האדם היושב מולך, ולגעת לאיזו קבוצה של סגנון תקשורת הוא מתחבר. מטרתה של סדנא ללמידת סגנונות תקשורת היא שיפור האינטואיציה כלפי בן הזוג לדו שיח, אשר תאפשר הכרה בסיסית, שתמנע פגיעה בו בהומור עוקצני, או לחילופין תפשיר גשרים על ידי שימוש במילים הנכונות.

קיראו גם על: ייעוץ שיווקי

בסדנאות מסוג זה לומדים להכיר סגנונות תקשורת שונים, וסיומה לומדים כיצד לשייך אדם אל סגנון התקשורת הנכון על ידי הקשבה למספר מילים היוצאות מפיו, או לשפת גופו.

אימון עסקי / אישי – אימון למנהיגות

יש שיגידו, ובצדק, שתכונת המנהיגות היא תכונה מולדת. ואכן, מרבית ממנהיגי העולם לא עברו סדנאות מנהיגות שהובילו אותם לגדולה. עם זאת, לא ניתן לטעון בשום אופן, כי את תכונת המנהיגות לא ניתן לרכוש!

סדנאות למנהיגות מעניקות למאומן את דרכי החשיבה אשר אפיינו את המנהיגים הגדולים, וילמדו אותו כיצד יוכלו להטמיע את שיטות העבודה שלהם. תכונת מנהיגות טובה, תאפשר למנהל העסק להפעיל את צוות עובדיו ביתר יעילות, כו גם את ספקיו, ואת נותני השירות, עד ללקוחותיו ולשותפיו העסקיים. מטרת תהליך האימון - אימון אישי או אימון עסקי היא לעזור לך להגיע להצלחה ולעמוד ביעדים שאתה מציב לעצמך!

לקריאה נוספת: ייעוץ לעסקים במשבר


תאריך: 10/09/2014 15:27
 
close