רואה חשבון ועוד - יעוץ מס, יועץ מס לשרותך


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

עצמאי? שכיר? מחפש יועץ מס מוסמך?


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

תפקידו של יועץ המס הוא מתן שירותי ייעוץ כלכלי וייעוץ מיסויי, הגשת דוחות לקבלת החזרי מס לשכירים, שירותי הנהלת חשבונות, קבלת תיאומי מס, עריכת והגשת דוחות שנתיים, הגשת הצהרת הון, עזרה בהקמת עסק ופתיחת תיקים לחברה או לעסק במס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ.

יועצי מס טובים, ידעו לפעול נכונה מול רשויות המס, יכינו דוחות מלאים ונכונים ויתנו שירות מהיר ואמין.

כל הוצאה עסקית של עסק או חברה, נבחנת על ידי יועץ המס ללגיטימיות הדיווח בדוחות המוגשים לרשויות.

יועץ מס ידע להגיש את הדוחות בתאריכים הנכונים, לקבל את האישורים הדרושים, לייצג את הנישום בצורה טובה מול נציג הרשות ומתוך היכרות עם מערכת המיסים, ידע כיצד לבצע כל פעולה בצורה הטובה ביותר.

אסטרטגית דיווח היא מילת המפתח בשיטת התנהלותו של יועץ המס מול רשויות המיסים. דיווח נכון של בית עסק על הפסדים, רכישות, עסקאות בורסאיות, עסקאות נדל"ן או הוצאות אחרות מתהוות במקרים מסוימים לכדי סכומים גדולים המוחזרים לקופת העסק.

בחירת יועץ מס מתאים לעסק שלך

בחירת יועץ מס היא פעולה חשובה ביותר בהתנהלות העיסקית. יועץ מס בו בחרת, יצטרך שיתוף פעולה מלא ושקיפות מלאה שלך על כל הכנסותיך, וידע מהן הדרכים הנכונות לדווח בדוחות הכספיים או לנהל משא ומתן עם נציג רשות המס על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר עבורך, והכל כמובן, בהתאם לדרישות החוק. 

המרכיב הקריטי ביותר בבחירת יועץ מס ראוי הוא תשומת הלב וסבלנותו כלפיכם, היות ועליכם להיות מודעים לכל סעיף ופרט אשר יוגש ברוח לרשויות, ובהסכמתכם.

לא מומלץ לבחור ביועץ מס על פי המחיר הזול אותו הוא מציע. כמו בכל שירות אחר, בבחירת יועץ מס המציע הצעה למראית עין אטרקטיבית כלכלית, לא תמיד תקבלו את השירות הטוב ביותר, כאשר עלויות כל תיקון של דוח כרוכות בתשלום נוסף.

יועץ מס אשר לא גובה על עבודה מקיפה, הכוללת פגישות ארוכות עם בעל העסק, ימהר בהגשת הדוחות, ובדיעבד יצטרך בעל העסק לשלם אף יותר לרשויות המס מאשר בבחירת יועץ מס מקיף, הגובה יותר עבור שרותיו, אך עושה עבודה יסודית ובתאום מלא איתך - בעל העסק.

לקריאה נוספת: הכנת דוחות מס - דוח שנתי והצהרת הון

בחירת יועצי מס לצורך תכנון מס

בפנייה ליועץ מס בשלב הקמת עסק או הרחבתו, מקובל לבצע עם יועץ המס תכנון מס.

על פי הגדרתו, תכנון מס הוא שימוש באמצעים חוקיים להפחתת תשלומי המס. תכנון מס מתבטא בתכנון דרכי פעולה לרישומו הראשוני של העסק, רישום פעולות חשבונאיות, ניצול הטבות והקלות מס, הכרה בהוצאות, כאשר בסיכומה של  דרך הפעולה פוחת המס אשר יוותר לתשלום.

באמצעות תכנון מס נכון, המתבצע בעזרת יועץ מס מוסמך, תוכלו להמנע מפסילת ספרים, קנסות גבוהים, אי הכרה בהוצאות ואי ניצול סעיפים המקנים תשלום מס מופחת. יועץ מס יודע כיצד להמנע משני תכנוני מס בעייתיים במיוחד:

תכנון מס אגרסיבי

תכנון מסוג זה מקשה מאוד על פקיד השומה להבין את דרך תכנון המס, ומהלך על גבול החוקיות. שימוש ביועצי מס עתירי ניסיון המלווים במשפטנים המכירים את חוקי המס בארץ ובמדינות שונות בעולם, יכול להוביל לתכנון מורכב, המתבסס על עסקאות במדינות המהוות מקלטי מס, וניצול פרצות החוק.

שימוש בשיטת תכנון אשר הוגדרה על ידי רשויות המס כתכנון מס אגרסיבי הינו טעות חמורה! תכנון מס כזה לא יוכר על ידי מס הכנסה ואף יכול להיחשב כעבירה פלילית!

עסקאות פיקטיביות

עסקה פיקטיבית היא עסקה אשר מטרתה היא הפחתת מס, ולמעט עניין זה אין לה כל הצדקה. יועץ המס המכין עבורך דיווחים יודע להימנע מעסקאות מסוג זה, מתוך חשש סביר לפסילת הדוח, ולעיתים אף לפתיחת חקירות אשר יובילו לערכאות משפטיות ולפלילים.

לקריאה מורחבת: העלמת מס - עבירה פלילית וחברתית

תכנון מס דומה ביסודו לתוכנית עסקית. בעת ביצוע תכנון מס על ידי יועץ מס או על ידי משפטן אחר או בעל העסק, מומלץ להכיר את החוק ואת החקיקות והפסיקות החדשות ביחס למועד התכנון, לתת משקל לתוכניות העתידיות של בית העסק, לנקוט צעדים משפטיים לביצוע ועוד.

יועץ מס מקצועי, ידע להנחות אותך בתכנון המס ולהפנות אותך לביצוע העקרונות הנכונים אשר בסיכומם, יובילו להפחתות משמעותיות בתשלום המיסים של בית העסק.


תגיות בעמוד: עצמאים, יעוץ מקצועי, שכירים,
תאריך: 25/02/2015 15:50
 
close