רואה חשבון ועוד - יעוץ עסקי וכלכלי, אימון עסקי


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

ייעוץ עסקי - ההוצאה המשתלמת ביותר לעסק שלך!


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

עסקים בתחילת דרכם ועסקים וותיקים המעוניינים לקדם את עסקיהם יכולים להיעזר בשרותיהם של יועצים עסקיים להשגה ולהגדרת מטרות חדשות. על ישי שימוש בשרותיו של יועץ עסקי, תוכלו להגדיר ולמפות את הדרכים להשגת יעדים עסקיים חדשים, ולהכיר את המכשולים הצפויים בדרך להשגת היעדים.

יעוץ עסקי ניתן גם לעסקים פעילים המעוניינים לייעל את דרכי העבודה בבית העסק, להכין תוכנית עסקית, לפעול למען גיוס הון, להשביח ביצועים ולהעלות את רמת התוצאות.

השירותים המוצעים אצל היועצים העסקיים הם רבים ומגוונים, אבחון הבעיות הקיימות בעסק, בניית תוכנית לטיפול בבעיות, הטמעה של תוכנית יישום אצל צוות העובדים, שינוי תהליכי עבודה והקניית כלים חדשים לייעול שיטות העבודה הם רק חלק מהשירותים אותם ניתן לקבל.

בקטגוריה זו, נבחן את השירותים המוצעים אצל היועצים העסקיים, וננסה להכווין את הקורא לשירות המתאים לו בפנייה לקבלת שירות מסוג זה.

תהליכים בייעוץ עסקי – עסקים קיימים

בפגישות עם יועץ עסקי, ייבחנו לעומק נהלי העבודה בבית העסק שלכם.

בחינה מעמיקה של בית העסק, החל מדרכי העבודה בניהול המשרד והחשבונאות, קליטת ההזמנות והפקת הניירת הנדרשת, מעקב שוטף אחר ההזמנות, אל שיטות העבודה בתהליכי הייצור, וכלה בשיטות שילוח וניהול מחסנים.

לאחר הבחינה, יגיש היועץ העסקי דוח מפורט בו יועלו כל הפגמים והליקויים אשר נמצאו בכל שלב ושלב החל מקליטת ההזמנה עד לשילוחה ללקוח, לרבות זיהוי נקודות התורפה בבית העסק אשר גורמים במישרין או בעקיפין להפסדים כספיים.

במקביל, יתחיל היועץ העסקי לבנות תוכנית רחבת היקף לטיפול בתקלות ובליקויים שנתגלו, הכוללת שיטות עבודה חדשות, המלצה על כלי מחשב ותוכנה או כלים ארגוניים לייעול שיטות העבודה, ודרכי ההטמעה של אותם כלים ותוכנית ההתייעלות אצל צוות העובדים וההנהלה.

תהליכים בייעוץ עסקי – עסקים חדשים

שרותיו של יועץ עסקי המושכר בשלבי הקמת בית העסק מגיעים לפני או אחרי בניית תוכנית עסקית.

במידה ותוכנית עסקית לא עוד לא נתפרה עבור המיזם העסקי שלמענו הושכר היועץ, יפנה היועץ העסקי את היזם לשכירת שירותיהם של המומחים בבניית תוכניות עסקיות, או יבנה עבורו תוכנית עסקית בעצמו.

לאחר בנייתה של תוכנית עסקית למיזם העומד בפתח, ילווה היועץ את היזם בהשגת היעדים המוגדרים בתוכנית העסקית, תוך בניית מסגרת מחייבת לעמידה בלוחות זמנים, והקשבה לקצב השוק בתחום העיסוק של אופי היוזמה העסקית שנתפרה.

קראו בהרחבה על: ייעוץ אסטרטגי - הגדלת התפוקה ומזעור העלויות

שרותי יעוץ עסקי כוללים בתוכם הפנייה למקורות פיננסיים וליווי נכון בהתנהלות הכספית, הכולל התנהלות תזרימית נכונה המבוססת על התוכנית העסקית.

אימון עסקי - Coaching

אימון עסקי הולך ותופס תאוצה ושם בעולם המערבי. לרוב מועסקים מאמנים עסקיים על ידי מנהלים בכירים, כאשר המטרות העיקריות לאימון עסקי הם הכשרת המנהל מבחינות אישיות שינוי דרכי חשיבה ופריצת מחסומים מחשבתיים.

קיראו גם על: ייעוץ ארגוני - למען העסק שלך!

התוכנית לאימון עסקי מיועדת למנהל החש תסכולים ממצבים של אי עמידה בזמנים ובמועדי הגשה, קשיים בהתמודדות עם מצבי לחץ של המנהל מול העובדים, שיטות ליצירת אווירה תחרותית בקרב העובדים, התנהלות עסקית מול חיי משפחה ועוד קשיים אשר מתמודד איתם המנהל הבכיר מדי יום.

הטיפול על ידי מאמן עסקי, אינו ייעוץ עסקי ושונה בכך בכך שמתמקד במנהל עצמו, מטרת האימון הינה לסייע למנהל לרכוש מיומנויות חשובות לתפקידו.

נוסף על כך, הטיפול אינו טיפול פסיכולוגי, ואינו נתפס ככזה. בתחילת המאה ה-21 רוב המנהלים הבכירים במשק המערבי המלחיץ ורב הדרישות מחזיקים מאמן עסקים אישי אשר מלווה אותם לתפקוד נכון ובריא.

אתר רואה חשבון ועוד ממליץ לגולשים לפנות אל חברת Advising המציעה שירותי ייעוץ עסקי וארגוני.

כדאי לקרוא גם על: ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים


תאריך: 08/12/2014 16:50
 
close