רואה חשבון ועוד - יצוג מול רשויות המס


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

יצוג מול רשויות המס


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

כאשר פותחים עסק חדש, יש לבצע שורה של הוראות שנקבעו בחוק כולל פתיחת תיקים שונים ברשויות השונות: במס הכנסה, ביטוח לאומי ובמס ערך מוסף.

אמנם, ניתן לבצע את ההליכים הבירוקראטיים השונים לבד, אך באמצעות ייצוג הולם ונכון ניתן לחסוך זמן יקר, להימנע מהתעסקות בתחומים שפעמים רבות הם זרים לנו וגם לחסוך לא מעט כסף.

כיצד מתבצע ייצוג מול הרשויות?

ייצוג מול רשויות המס מתבצע לרוב על ידי חברות המתמחות בנושא או על ידי אנשי מקצוע שונים, כדוגמת רואי חשבון, יועצי מס, יועצים כלכליים ואחרים.

אנשי מקצוע אלה הם בעלי השכלה בתחום וגם בעלי ניסיון רב בעבודה מול רשויות המדינה השונות ובעיקר מול רשויות המס.

כל "נישום" – אזרח המחויב בתשלום מס, זכאי ורשאי להשתמש בשירותי יצוג של איש מקצוע לצורך טיפול חד פעמי בבעיות שהתעוררו או לצורך הטיפול השוטף בניהול התיק ובפנייה לרשויות.

לייצוג מול הרשויות מומלץ לפנות כבר עם תחילת הפעילות העסקית ולפני פתיחת התיקים השונים ברשויות. בנוסף לטיפול בפתיחת התיקים ובפנייה לרשויות, כולל הייצוג גם מילוי של דוחות שנתיים, מילוי הצהרת הון, טיפול במאזנים, וייעוץ והדרכה בכל הקשור להתנהלות נכונה של העסק.

שירותי הייצוג מול רשויות המס

שירותי ייצוג מול רשויות המס ניתנים לא רק לעצמאיים אלא לחברות ואפילו לעמותות במגוון תחומים

בדיקת כדאיות

רבים מאיתנו חולמים להקים עסק ולהופך משכירים לעצמאיים. עם זאת, הקמת עסק איננה תהליך פשוט ולעיתים, לרוע המזל, היא אף לא כדאית מבחינה כלכלית.

השלב ההכרחי הראשון עוד בטרם פונים לרשויות המס הוא לבדוק האם קיימת כדאיות בהקמת העסק החדש.

מטרתה של בדיקת הכדאיות היא למנוע מצבים של הפסד כספי כתוצאה מהקמת עסק לא רווחי, וסיוע במימוש החולם במקרה ולרעיון העסקי ישנו עתיד כלכלי ריאלי.

פתיחת תיקים ברשויות המס

לאחר ההחלטה על הקמת העסק והתכנון הראשוני, יש לפנות לרשויות השונות ולפתוח את התיקים הנדרשים בהתאם לחוק.

חשוב ביותר לפתוח את התיקים במס הכנסה, בביטוח לאומי ובמס ערך מוסף בצורה מקצועית, לא ברשלנות ולא מתוך בורות. מסיבה זו, מומלץ ביותר לפנות למי שעוסקים בתחום.

יצוג הולם מול הרשויות מונע פעמים רבות הטלת קנסות שונים על העסק ובעיות אחרות הנובעות מחוסר ידיעה או מהיעדר רקע בנושא.

יצוג מקצועי גם עשוי למנוע הסתבכויות שונות העלולות להסתיים לעיתים גם בהאשמה פלילית, ומעל הכול, פתיחת התיקים על ידי איש מקצוע מונעת התרוצצויות מיותרות, אובדן זמן וגם "כאבי ראש".

יצוג מול הרשויות בפתיחת עסק

מטרתו של הייצוג היא גם לספק מענה מקצועי בכל פעם שיש צורך או מתעוררת בעיה כלשהי מול אחת הרשויות.

לא אחת קורה שמתעוררת מחלוקת מול מס הכנסה בנושא הכנסות והוצאות עסקיות, לא פעם מתעוררות גם בעיות מול מס ערך מוסף וביטוח לאומי בנושא גובה הגבייה, בדיוק כדי להתמודד עם מצבים אלה יש צורך באיש מקצוע המבין בתחום.


תאריך: 29/10/2013 16:39
 
close