רואה חשבון ועוד - רו"ח בשבילך


רואה חשבון ועוד!

הבית הפיננסי שלך

 רואה חשבון ועוד
חוות דעת מקצועית בענייני ראיית חשבון:
שם מלא
מספר טלפון
פנייה לרואה חשבון >>

רו''ח או רואה חשבון


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

רו"ח ברוב המקרים אחראי בצורה בלעדית על הדיווחים החשבונאיים השונים - מאזן, דוח שנתי, דיווחים שוטפים למוסדות, אישור דוחות שונים, מתן חוו"ד ואישורים, ביצוע ביקורת ובדיקה חשבונאית מאחר ואין בעסק אדם אשר יכול להבין את העולם המסובך והמשתנה של החשבונאות והמיסים.

רו"ח לומד במשך שנים ארוכות, עובד מבחנים קשים, נאלץ לעבור התמחות במשך שנתיים ולאחר מכן להתעדכן בצורה שוטפת בכל השינויים והעידכונים בחוקי המס השונים, תקני ביקורת וחשבונאות ועוד.

אם מאזן ודוחות מס הם כמו סינית בשבילכם, אליכם לבחור רו"ח שעליו תוכלו לסמוך בעיניים עצומות - אם הוא יעשה טעות, לא תוכלו לתקן אותו מהעדר ידע בתחום.

מה חשוב בבחירת רואי חשבון לעסק ובכלל?

ענו על השאלות הבאות:

 • קטן או גדול? משרד רו"ח קטן טוב לטיפול בלקוחות קטנים ומשרד רו"ח גדול טוב לטיפול בלקוחות גדולים. עליכם לבחור רואה חשבון אשר מטפל ומתמחה בלקוחות שכמוכם.
   
 • קרוב או רחוק? ברוב המקרים עליכם להיות בקשר חודשי עם רואה החשבון שלכם. אם תקחו רו"ח בעיר מרוחקת - קחו בחשבון את הצורך בנסיעה.
   
 • נחמד או משעמם? רואה החשבון שלכם לא צריך להיות נחמד או מצחיק (אם כי, אין זה מזיק). עליו לבצע את העבודה - חשוב שתהיה תקשורת טובה עם רו"ח שלכם ושתקבלו מענה מיידי לכל בעיה או שאלה.
   
 • מומחה בתחום או לא? כל רו"ח יכול לטפל בכל סוג לקוח. אם אתם בתחום אשר דורש התמחות מיוחדת - כמו יהלומים, נדל"ן או סחר בינלאומי, ודאו כי לרואה חשבון נסיון וידע בצרכים המיוחדים של המגזר.
   
 • יקר או זול? שיקול המחיר אינו השיקול העיקרי בבחירת רו"ח. כמו בכל תחום, אם המחיר הנדרש זול או יקר בצורה לא סבירה, כדאי לבדוק מה הסיבה לכך
   

רואה חשבון מלווה אתכם במשך שנים רבות ולעיתים במשך עשרות שנים. לכן חשוב לבצע את הבחירה הנכונה מראש.

 כדאי לקרוא:


תאריך: 22/05/2014 15:26
 
close